Zespół Szkół Specjalnych

w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

dsc04873

"Sieciaki w szpitalach" to akcja realizowana przez Fundację Dzieci Niczyje, mająca na celu przekazywanie wiedzy dotyczącej bezpiecznego serfowania w sieci małym pacjentom szpitali. Akcją objęte zostały również dzieci z naszej szkoły. 

Podczas przeprowadzonych zajęć, pracownicy fundacji przekazali małym pacjentom wiedzę dotyczącą zagrożeń internetowych, zapoznali z zasadami bezpiecznego surfowania w sieci, kształtowali właściwe postawy w sytuacjach zagrożenia. Dzieci wzięły udział w konkursach wiedzy i zabawach edukacyjnych. Każdy uczestnik spotkania obdarowany został upominkami, a nasza placówka materiałami eduakcyjnymi.zpiecznego serfowania w sieci małym pacjentom szpitali. Akcją objęte zostały również dzieci z naszej szkoły.