Szkoła Podstawowa

przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym

Przydatne linki

menkuratoriumstarostwo

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Bezpieczne strony

discoverykids domowyprzedszkolak  buliba

dziecimosgov   necio

 

planetaenergii superkid wierszedladzieci

sieciaki

dsc04873

"Sieciaki w szpitalach" to akcja realizowana przez Fundację Dzieci Niczyje, mająca na celu przekazywanie wiedzy dotyczącej bezpiecznego serfowania w sieci małym pacjentom szpitali. Akcją objęte zostały również dzieci z naszej szkoły. 

Podczas przeprowadzonych zajęć, pracownicy fundacji przekazali małym pacjentom wiedzę dotyczącą zagrożeń internetowych, zapoznali z zasadami bezpiecznego surfowania w sieci, kształtowali właściwe postawy w sytuacjach zagrożenia. Dzieci wzięły udział w konkursach wiedzy i zabawach edukacyjnych. Każdy uczestnik spotkania obdarowany został upominkami, a nasza placówka materiałami eduakcyjnymi.zpiecznego serfowania w sieci małym pacjentom szpitali. Akcją objęte zostały również dzieci z naszej szkoły.