Szkoła Podstawowa

przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym

DSC07776Przyszła wiosna a wraz z nią pragnienie zmiany szpitalnego otoczenia. Wystarczył styropian, klej, kolorowe kartki, patyczki i bibuła a już dziecięce ręce pod kierunkiem wychowawcy "wyczarowały" z nich wiosenną łąkę, tak piękną, że nawet bociek na niej zamieszkał. Kwiaty ozdobiły świetlicę na oddziale Pediatrii II. Po uśmiechniętych twarzach dzieci widać, że przebywanie w takim otoczeniu sprawia im wiele radości. Wiosnę powitały też dzieci z innych oddziałów. Wykonując piękne prace plastyczne, które ozdobiły szpitalne korytarze. Pojawiła się też galeria prac, gdzie prezentowane są dzieła wykonywane przez dzieci pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców. Jeśli więc tak się zdarzy, że trafisz do naszego szpitala zapewniamy, że nudzić się tu nie będziesz. Z nami żadna nuda się tu nie uda!