FullSizeRender 14Wizyta Mikołaja to dzień, na który z niecierpliwością oczekują dzieci. Mali pacjenci ze Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym również doczekali się tej chwili. 7 grudnia przybył do Nas Mikołaj !!!!! Z daleka było słychać dzwonki, gitarę, śpiew "elfów". Kolorowy orszak przemierzał szpitalne korytarze, wędrując po oddziałach. Dzieci były bardzo podekscytowane i radośnie przyjmowały Mikołaja, a on odwdzięczał się im obdarowując każde dziecko prezentem, uśmiechem oraz dobrym słowem. Tego dnia na oddziałach było wyjątkowo głośno, radośnie i kolorowo. Gorąco dziękujemy Pani Dyrektor Krystynie Gawrjołek, Panu Jackowi Owczarzowi, nauczycielom oraz wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. "Twórców Literatury Dziecięcej" nr 341 w Warszawie. Dzięki takim Ludziom zwykły, szpitalny dzień stał się magicznym.
Nauczyciele z Zespołu Szkół przy Szpitalu Dziecięcym
w Dziekanowie Leśnym