dsc 0309Dzień Dziecka w Dziekanowskim szpitalu to dzień szczególny, w tym roku możemy nawet mówić o Tygodniu Dziecka. Zarówno szkoła przyszpitalna jak i szpital przygotowały dla naszych podopiecznych mnóstwo atrakcji. Zaczarowane chwile przyszły wraz z pracownikami Fundacji Mam Marzenie współpracującej od kilku lat z naszą szkołą. Iluzjonista pan Kacper Kulik wprowadził dzieci w niezapomniany świat magicznych doznań. Dzieci otrzymały też od Fundacji podarki.
Kolejną szkolną imprezę zorganizowałyśmy we współpracy z Dziecięcą Akademią Artystyczną - animator pan Michał Figat po raz kolejny stanął na wysokości zadania i zapewnił dzieciom wspaniałą zabawę - były ogromne bańki, wata cukrowa, zadania sprawnościowe, tańce, a przede wszystkim mnóstwo dobrej energii. Były też prezenty, tym razem od firmy HEBE.