Szkoła Podstawowa

przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym

IMG E6140-0016 grudnia nas szpital odwiedził św. Mikołaj, a właściwie Mikołaje. Jak to możliwe? Przecież jest tylko jeden? Możliwe, a nawet pewne. Ten dzień jest przecież zaczarowany. Zaczarowany dobrą energią ludzi otwartych na potrzeby chorych dzieci. I tak Fundacja Orange ofiarowała im prezenty w postaci książek, gier i puzzli. Z kolei warszawski WORD przeprowadził bardzo cenne szkolenie jak uniknąć zagrożeń na drodze i jak zastosować pierwszą pomoc, ponadto ofiarował dzieciom zestawy zapewniające bezpieczne poruszanie się na drodze (opaski odblaskowe, kaski). Nasz szkolny Mikołaj też odwiedził szpitalne oddziały i wręczył dzieciom paczki ufundowane przez Parafian z kościoła św. Mikołaja z Łomnej.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!