Zespół Szkół Specjalnych

w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

20190529 124907W szkole przyszpitalnej w Dziekanowie Leśnym od 3 lat działa kółko fotograficzne "Pstryk". Pod opieką nauczycieli uczniowie doskonalą umiejętności posługiwania się aparatem fotograficznym, szkolą z zakresu technik cyfrowej obróbki zdjęć , mają okazję obserwować piękno przyrody Kampinoskiego Parku Narodowego.
Doświadczenia zdobyte w ramach działalności kółka "Pstryk" pozwalają uczniom rozwijać swoją pasję. Ubiegłoroczny projekt "Cztery pory roku w przyrodzie i sztuce" cieszył się dużym zainteresowaniem, a ekspozycje zdjęć na szkolnych wystawach przyciągały wzrok wielu osób. W tym roku zapraszamy do śledzenia efektów naszej pracy na stronie internetowej szkoły: www.zspksd.edu.pl, w galerii zdjęć, w zakładce Kółko Fotograficzne.