Majowe swietoJuż zaczął się miesiąc maj, na początku którego są dwa bardzo ważne dla nas dni.
2.05. Dzień Flagi Narodowej Rzeczypospolitej
3.05. Święto Konstytucji 3 Maja
W związku z tym zapraszam was drodzy uczniowie na weekend pełen biało-czerwonych inspiracji.
Popatrzcie z czego można zrobić nasze symbole narodowe: biało-czerwoną flagę, orła na czerwonym polu i piękne wiosenne kwiaty w bieli i czerwieni.
A może zamieszczone tu prace zainspirują was do działania i powstaną jeszcze ciekawsze i piękniejsze prace? Rozejrzyjcie się uważnie wokół siebie, zbierzcie różne materiały w kolorach bieli i czerwieni, mogą to być kartki, serwetki, kawałki tkanin, kolorowa włóczka, zapałki, nakrętki, plastelina, pióra itp. Nie bójcie się być kreatywni. Przyślijcie zdjęcia waszych prac, umieścimy je na naszej stronie.
Zdjęcia prac proszę przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jak wykonać pracę plastyczną - ORZEŁEK Z PAPIERU - link do strony