dzW czwartek 7.05.2020r. o godz. 19.00, zapraszamy się na webinar "Jak to jest być grafikiem komputerowym", który organizowany jest z myślą o młodych ludziach u progu wyboru dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej.
Link do strony, na której można się zarejestrować na webinar: https://bit.ly/JakToJestBycGrafikiem
Uczestnicy spotkania poznają Patrycję, Zofię i Wojtka, którzy na co dzień zajmują się  grafiką, projektowaniem stron internetowych i UX designem w fundacji Katalyst Education.
Podczas webinaru opowiedzą o codziennej pracy przy projektach Mapa Karier i Pi-stacja matematyka, swoich ścieżkach kariery oraz podzielą się nabytym doświadczeniem.
Dzięki uczestnictwu w webinarze Wasi uczniowie dowiedzą się m.in.:

• jakiego typu zadania wykonuje na co dzień grafik komputerowy i UX designer;
  • w jakie studia/kursy warto zainwestować, a czego można nauczyć się samodzielnie;
  • gdzie można zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w branży;
  • jakie kompetencje najbardziej się liczą w tym zawodzie;
  • jakie są blaski i cienie pracy freelancera;
  • jak wygląda praca zdalna w przypadku grafika komputerowego;
  • jak różne pozornie niezwiązane ze sobą doświadczenia mogą pomóc dowiedzieć się, co naprawdę chce się robić w życiu.

Polecam wszystkim zainteresowanym zawodem grafika - Doradca Zawodowy M.N.