mikolaj30Hou hou hou!

Witam wszystkie dzieci. Przyjechałem...

Zabrzmiał gruby, donośny głos. Oczy wszystkich dzieci skierowane były ku najważniejszej, oczekiwanej tak długo i wyczarowanej przez Ronalda z Mc'Donalda osoby - Mikołaja.

Dzieci wraz z Ronaldem dziękując Mikołajowi za przybycie zaśpiewały piosenkę "Pada śnieg". Potem były prezenty, uściski, zdjęcia, poczęstunek, marsz z balonami od Ronalda Mc'Donalda.

Było wesoło, radośnie i kolorowo.

Uśmiech na twarzy chorych dzieci był najlepszym prezentem dla nas - nauczycieli, rodziców i pracowników szpitala.

Dziękujemy Ci Mikołaju!

Dyrektor Zespołu Szkół składa serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu paczek:

1. Ojcu Tomaszowi Stachoniowi z Zakonu Kamilianów;
  2. Firmie Cukierniczej 3 Topole - M. i Z. Łuksza;
  3. Firmie Cukierniczej Nugatex - T. Nowak, Z. Szpindler;
  4. Cukierni Bon Bon - W. i T. Dłutowscy;
  5. McDonald's Polska Sp. z o.o.;
  6. dzieciom i nauczycielom, którzy przygotowali kiermasz świąteczny.

Szczególne  podziękowania w imieniu chorych dzieci składam Ks. Tadeuszowi Bazylewiczowi i wszystkim wiernym z Parafii Św. Mikołaja Bp. w Łomnej za zaproszenie do zorganizowania kiermaszu prac dziecięcych.

Marianna Matusiak

Dyrektor Zespołu Szkół