Zespół Szkół Specjalnych

w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

IMG 3280Ks. Dziekanowi Dariuszowi Koskowi i wiernym z parafii Matki Bożej Królowej Rodzin w Dziekanowie Leśnym składamy serdeczne podziękowania za hojność i otwartość serca na potrzeby chorych dzieci, okazane podczas kiermaszu świątecznego, zorganizowanego przez pracowników szkoły przyszpitalnej w Dziekanowie Leśnym. Jesteśmy szczerze wzruszeni Państwa ofiarnością, pozwalającą wierzyć, że wciąż istnieją ludzie, którym nie jest obojętny los chorych dzieci. 

W imieniu uczniów i nauczycieli

Dyrektor Zespołu Szkół

Więcej…

podziekowanieW imieniu chorych dzieci przebywających w szpitalu, ich rodziców, nauczycieli szkoły przyszpitalnej i własnym, składamy na ręce Pana Adama Wnuka, serdeczne podziękowania firmie Kaufland Polska za podarowanie bonów, które przeznaczyliśmy na zakup słodyczy i prezentów dla naszych podopiecznych z okazji Dnia Dziecka. To bardzo cenne, że jesteście Państwo otwarci i wrażliwi na potrzeby chorych dzieci.
Niech nagrodą za to będzie ich uśmiech.

DSC08691Wszystkim nam pluszowy miś kojarzy się z przytulniem, ciepłem, bezpieczeństwem, często to do pluszowego uszka szepczemy o tym , co nam leży na sercu. Z okazji Dnia Pluszowego Misia wolontariusze z Fundacji Mam Marzenie obdarowali naszych podopiecznych pluszowymi maskotkami. Spotkanie uświetnił swoimi występami iluzjonista Kacper Kulik.

Więcej…

FullSizeRender 7

Składamy serdeczne Pani Małgorzacie Kwapień oraz uczniom z Koła Gospodyń i Gospodarzy Szkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomiankach za pamięć o chorych dzieciach ze Szkoły Przyszpitalnej w Dziekanowie Leśnym. Wolontariusze obdarowali naszych uczniów samodzielnie przygotowanymi prezentami, słodyczami i serdecznymi życzeniami.
To bardzo piękne gesty, pokazujące jak Państwa praca wychowawcza kształtuje w młodzieży empatię, chęć dzielenia się sobą, swoim czasem i talentami z innymi.

Więcej…

FullSizeRender 313.III.2017 Wolontariusze z Gimnzajum im. St. Maczka w Warszawie odwiedzili uczniów Szkoły Przyszpitalnej w Dziekanowie Leśnym w oddziałach Chorób Płuc i Rehabilitacji. Swoją wizytą sprawili wielką radość naszym małym podopiecznym. Dla niektórych z nich było to pierwsze spotkanie ze sztuką iluzji. Pokazy były ciekawe, a ich skutki nieprzewidywalne, budzące zachwyt odbiorców. Odwiedziny Wolontariuszy stały się okazją do nawiązania znajomości i rozmów. Była to ciekawa odmiana od rutyny dnia. Dziękujemy!

Więcej…