Szkoła Podstawowa

przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym

DSC07849

"Jedno dziecko, jeden nauczyciel, jedna książka, jedno pióro mogą zmienić świat"
Malala Youssalzai
24 maja 2016 r. odbyła się uroczysta gala z okazji 25-lecia powstania PSPO Oddział 1 oraz Społecznej Szkoły Podstawowej nr 13.
Gratulujemy i życzymy dalszej wspaniałej pracy i wielu sukcesów!

Więcej…

IMG 5991

15 marca 2016r. panie z "Klubu Mam" z Łomianek zorganizowały zajęcia Musical Babies i Musical English dla małych pacjentów szpitala. W oddziale rehabilitacji zebrały się dzieci w dwóch grupach wiekowych: od 6 miesiąca życia do 1.5 roku życia oraz 8 - 12 lat. Zajęcia odbywały się w języku angielskim.

Wszystkie dzieci z oddziału rehabilitacji, w tym również tym pacjenci, którzy nie mogli uczestniczyć w zajęciach zostali obdarowani słodyczami.

 

Zdjęcia

img 1079

Ksiądz Tadeusz Bazylewicz
Parafia Świętego Mikołaja Biskupa
w Łomnej
 
Pragniemy wyrazić gorące podziękowania za szczodrość okazaną podczas kiermaszu świątecznego zorganizowanego przez pracowników szkoły przyszpitalnej w Dziekanowie Leśnym. Jesteśmy szczerze wzruszeni Państwa ofiarnością, pozwalającą wierzyć, że wciąż istnieją ludzie, którym nie jest obojętny los chorych dzieci. Środki zebrane podczas kiermaszu przeznaczone zostały na zakup świątecznych upominków dla naszych małych pacjentów, pozostających w tym szczególnym czasie w szpitalu.
 
Dyrekcja i pracownicy
Zespołu Szkół przy Szpitalu Dziecięcym
w Dziekanowie Leśnym

Więcej…

Drogie Pielęgniarki,
Kochane Dzieci,
 
W imieniu Fundacji Rosa pragnę serdecznie podziękować Państwu za udział w wyjątkowej edycji programu "Kartka ze Szpitala - Kartka dla Powstańca". Prace wykonane przez małych pacjentów Państwa placówki do głębi poruszyły adresatów pocztówek - osoby, które 70 lat temu walczyły w powstaniu Warszawskim. (...).
Uczestnicy Powstania Warszawskiego, którzy otrzymali już przesyłki, cały czas dzwonią i przysyłają wiadomości do Fundacji Rosa oraz Muzeum Powstania Warszawskiego, dziękując za pamięć, a także prosząc o kontakt do twórców
kartek. (...)

fundacja

 

Podziękowania

dsc05751

Zbliżają  się Święta Wielkanocne... Do naszych chorych dzieci po raz kolejny przybył "zajączek wielkanocny" czyli dzieci z Liceum Niepublicznego nr 43 w Warszawie (PSPO). Każdy pacjent został obdarowany słodkim poczęstunkiem, uśmiechem i życzliwą rozmową.
Serdecznie dziękujemy!


Więcej…