Szkoła Podstawowa

przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym


I znowu uczniowie z Zespołu Szkół im. Lotników Amerykańskich zagrali wspaniale, głośno, gorąco i kolorowo.
Małym pacjentom zawitały uśmiechy na twarzach. 
Taki cudowny koncert jest lekiem na ból, chorobę i tęsknotę za domem. Imprezę uświetnił słodki poczęstunek przygotowany przez firmę ING oraz Tiramisu.
Pani Dyrektor Agnieszka Berus przekazała naszej szkole wspaniały prezent mikołajkowy - zestaw mikrofonów bezprzewodowych.
Bardzo serdecznie dziękujemy!
 
 You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Zdjęcia

wyspaFundacja Orange zainstalowała multimedialne stanowiska - Edukacyjne Wyspy Orange w dwóch oddziałach Szpitala Dziecięcięcego w Dziekanowie Leśnym.

Dzięki tym wspaniałym multimedialnym narzędziom edukacyjnym, mali pacjenci z oddziału alergologii i endokrynologii oraz z oddziału rehabilitacji, mogą zapomnieć o bólu i tęsknocie związanej z rozłąką z najbliższymi. 
W bezpieczny sposób korzystają z sieci i kontaktują się z najblizszymi przez komunikatory online.
Serdecznie dziękujemy!
fund orange

dsc0530719 października 2013 r. w klubie Wilczeniec odbył się bieg hubertusowy za lisem.

Już po raz kolejny jednym z punktów programu imprezy była licytacja na rzecz dzieci ze szpitala w Dziekanowie Leśnym. Pragniemy serdecznie podziękować panu prezesowi Wojciechowi Zwoniarskiemu i jego gościom. Dzięki ich wspaniałej ofarności, każde dziecko przebywające w szpitalu w czasie Świąt Bożego Narodzenia 2013 r. zostanie obdarowane prezentem.

 

Więcej…

dsc04786Już po raz kolejny nauczyciele i uczniowie z Gimnazjum Niepublicznego nr 12 w Warszawie odwiedzili małych pacjentów Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym. Goście przywieźli ze sobą wiele wspaniałych prezentów. Przekazali nowe koce dla dzieci przebywających w oddziale Laryngologii, wzbogacili zasoby biblioteki szkolnej o nowe filmy DVD.

Najwspanialszym prezentem było jednak podarowanie naszej placówce czterech e-czytników, dzięki którym uczniowie mogą swobodnie korzystać z szerokiej gamy darmowych lektur i książek zamieszczonych w Internecie.

Serdecznie dziękujemy!

 

  wolne lektury

Zdjęcia

DSC04715

 

W imieniu chorych dzieci serdecznie dziękuję Pani Renacie Sobieckiej oraz uczniom z gimnazjum nr 25 im. Czesława Niemena w Warszawie za wspaniały występ oraz przekazane prezenty.

Jasełkowe spotkanie urozmaiciło naszym małym podopiecznym smutny pobyt w szpitalu i wprowadziło w świąteczny nastrój.

 

 

Marianna Matusiak

Dyrektor Zespołu Szkół

 

Więcej…