Zespół Szkół Specjalnych

w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

W bieżącym roku szkolnym 2016/2017 w przygotowaniach do spotkania naszych małych podopiecznych z Mikołajem wzięło udział wiele wspaniałych osób z różnych instytucji.
Serdeczne podziękowania składamy:
  1. Proboszczowi Ks. Tadeuszowi Bazylewiczowi oraz Wiernym z Parafii Św. Mikołaja Bp. w Łomnej
  2. Ks. Tomaszowi Stachoniowi z Zakonu Kamilianów w Burakowie
  3. Michałowi Figat i Kamilowi Rutkowskiemu z Dziecięcej Akademii Artystycznej w Warszawie
  4. Pani Dyrektor Krystynie Gawrjołek, Panu Jackowi Owczarzowi, nauczycielom oraz wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. "Twórców Literatury Dziecięcej" nr 341 w Warszawie
  5. Fundacji Orange
  6. Dzieciom i ich rodzicom z Przedszkola Samorządowego w Dziekanowie Leśnym
  7. Nauczycielom i uczniom z Zespołu Szkół PSPO przy ulicy Wóycickiego 1/3 w Warszawie 
Relacje ze spotkań z Mikołajem w AKTUALNOŚCIACH

FullSizeRender 9

Składamy serdeczne podziękowania Fundacji Orange za przygotwanie wspaniałego spotkania z Mikołajem!

Więcej…

FullSizeRender 14Wizyta Mikołaja to dzień, na który z niecierpliwością oczekują dzieci. Mali pacjenci ze Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym również doczekali się tej chwili. 7 grudnia przybył do Nas Mikołaj !!!!! Z daleka było słychać dzwonki, gitarę, śpiew "elfów". Kolorowy orszak przemierzał szpitalne korytarze, wędrując po oddziałach. Dzieci były bardzo podekscytowane i radośnie przyjmowały Mikołaja, a on odwdzięczał się im obdarowując każde dziecko prezentem, uśmiechem oraz dobrym słowem. Tego dnia na oddziałach było wyjątkowo głośno, radośnie i kolorowo. Gorąco dziękujemy Pani Dyrektor Krystynie Gawrjołek, Panu Jackowi Owczarzowi, nauczycielom oraz wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. "Twórców Literatury Dziecięcej" nr 341 w Warszawie. Dzięki takim Ludziom zwykły, szpitalny dzień stał się magicznym.
Nauczyciele z Zespołu Szkół przy Szpitalu Dziecięcym 
w Dziekanowie Leśnym

Więcej…

pietkaSkładamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, dzięki którym Zespół Szkół przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym otrzymał materiały i pomoce dydaktyczne z wydawnictwa "Piętka". 

LISTA SPONSORÓW

DSC08189W tym roku gospodarzem Światowych Dni Młodzieży z udziałem Papieża Franciszka była nasza ojczyzna. Do Polski przybyło mnóstwo młodych pielgrzymów z całego świata. W swojej drodze do Krakowa zatrzymali się w parafiach wyznaczonych  diecezji, by przez kilka dni poznawać je i spełniać  w nich Dzieła Miłosierdzia, angażując się w różne projekty społeczne. Jedna z pielgrzymujących grup ( młodzież z Birmingham w Anglii) przebywająca w parafii Św. Marka  Ewangelisty w Dąbrowie, odwiedziła w dniach 21-22 lipca małych pacjentów  naszego szpitala. Wizycie towarzyszyło przesłanie dzielenia się miłością i radością z bliźnimi. Szpital dziecięcy to bardzo trafny wybór, bo któż, jak nie chore dziecko tak bardzo potrzebuje wsparcia i miłości.  

Więcej…