Szkoła Podstawowa

przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym

FullSizeRender 9

Składamy serdeczne podziękowania Fundacji Orange za przygotwanie wspaniałego spotkania z Mikołajem!

Więcej…

FullSizeRender 14Wizyta Mikołaja to dzień, na który z niecierpliwością oczekują dzieci. Mali pacjenci ze Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym również doczekali się tej chwili. 7 grudnia przybył do Nas Mikołaj !!!!! Z daleka było słychać dzwonki, gitarę, śpiew "elfów". Kolorowy orszak przemierzał szpitalne korytarze, wędrując po oddziałach. Dzieci były bardzo podekscytowane i radośnie przyjmowały Mikołaja, a on odwdzięczał się im obdarowując każde dziecko prezentem, uśmiechem oraz dobrym słowem. Tego dnia na oddziałach było wyjątkowo głośno, radośnie i kolorowo. Gorąco dziękujemy Pani Dyrektor Krystynie Gawrjołek, Panu Jackowi Owczarzowi, nauczycielom oraz wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. "Twórców Literatury Dziecięcej" nr 341 w Warszawie. Dzięki takim Ludziom zwykły, szpitalny dzień stał się magicznym.
Nauczyciele z Zespołu Szkół przy Szpitalu Dziecięcym 
w Dziekanowie Leśnym

Więcej…

pietkaSkładamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, dzięki którym Zespół Szkół przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym otrzymał materiały i pomoce dydaktyczne z wydawnictwa "Piętka". 

LISTA SPONSORÓW

DSC08189W tym roku gospodarzem Światowych Dni Młodzieży z udziałem Papieża Franciszka była nasza ojczyzna. Do Polski przybyło mnóstwo młodych pielgrzymów z całego świata. W swojej drodze do Krakowa zatrzymali się w parafiach wyznaczonych  diecezji, by przez kilka dni poznawać je i spełniać  w nich Dzieła Miłosierdzia, angażując się w różne projekty społeczne. Jedna z pielgrzymujących grup ( młodzież z Birmingham w Anglii) przebywająca w parafii Św. Marka  Ewangelisty w Dąbrowie, odwiedziła w dniach 21-22 lipca małych pacjentów  naszego szpitala. Wizycie towarzyszyło przesłanie dzielenia się miłością i radością z bliźnimi. Szpital dziecięcy to bardzo trafny wybór, bo któż, jak nie chore dziecko tak bardzo potrzebuje wsparcia i miłości.  

Więcej…

DSC07849

"Jedno dziecko, jeden nauczyciel, jedna książka, jedno pióro mogą zmienić świat"
Malala Youssalzai
24 maja 2016 r. odbyła się uroczysta gala z okazji 25-lecia powstania PSPO Oddział 1 oraz Społecznej Szkoły Podstawowej nr 13.
Gratulujemy i życzymy dalszej wspaniałej pracy i wielu sukcesów!

Więcej…