Szkoła Podstawowa

przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym

dzien dziecka2 (9)

Już 31 maja zaczęliśmy świętować Dzień Dziecka. Naszych małych pacjentów odwiedzili motocykliści - wolontariusze z Fundacji "Jednym Śladem". Dzieci miały okazję wsiąść do samochodu straży pożarnej, policji i straży miejskiej. Próbowały używać węża strażackiego i syreny policyjnej. 1 czerwca bawiliśmy się w oddziałach przenosząc  się w świat bajek i filmów dla dzieci i młodzieży. Dzieci wzięły aktywny udział w wielu konkursach, wykazując się dużą znajomością bohaterów i muzyki filmowej. Nasi uczniowie otrzymali drobne odblaskowe upominki od firmy WORD.  Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że te dni były dla dzieci wyjątkowe.

Więcej…

FullSizeRender 3

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki dziękujemy Paniom za opiekę, troskę, cierpliwość i życzymy, aby Wasz codzienny wysiłek był doceniany, a praca na rzecz chorych dzieci budziła dumę i satysfakcję!
Mali pacjenci ze Szpitala w Dziekanowie Leśnym

Więcej…

IMG 0306"W KIERUNKU NATURY" - TO HASŁO TEGOROCZNEGO MIĘDZYNARODWEGO DNIA ZIEMI.
ROK 2017 JEST POŚWIĘCONY BIORÓŻNORODNOŚCI. MA UŚWIADAMIAĆ  I UWRAŻLIWIAĆ, JAK WAŻNE JEST ZRÓŻNICOWANIE ŻYCIA NA WSZELKICH POZIOMACH JEGO ORGAZNIZACJI. OBEJMUJE ZRÓŻNICOWANIE GENÓW, GATUNKÓW ORAZ EKOSYSTEMÓW. DLATEGO TAK WAŻNA JEST TROSKA O GATUNKI ROŚLIN, ZWIERZĄT I WSZYSTKICH INNYCH ŻYWYCH ORGANIZMÓW ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM. 

Więcej…

IMG 8691

"Moim zdaniem na balu karnawałowym było świetnie. Wszyscy dskonale się bawili i chętnie brali udział w konkursach.  Najbardziej podobał mi się konkurs polegający na zatańzeniu w parach ...."
W załączeniu zdjęcia z balu i relecje uczniów szkoły.

Więcej…

DSC07941
1 czerwca 2015r. mali pacjenci z Zespołu Szkół przy Szpitalu w Dziekanowie Leśnym wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka. Uroczystość miała na celu wywołać dziecięcy uśmiech radości u wszystkich naszych podopiecznych. Dzieci wzięły udział w konkursach, miały okazję powbawić się przy dźwiękach muzyki, skosztowały słodkiego poczęstunku.

Więcej…