Zespół Szkół Specjalnych

w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

img 3633Babcia - mama mojej mamy. Babcie robią bardzo dobre jedzenie i często pomagają w odrabianiu lekcji. Mają siwe włosy i noszą takie raczej staroświeckie ubrania. Babcia jest potrzebna dlatego, że jest pomocna i ma więcej czasu niż rodzice, nie spoeszy się. 
Babciu jesteś mi bardzo potrzebna. Kocham Cię.
Oliwia, 10 lat
Dziadek to jest tata mojego taty. Dziadkowie dużo pracują, lubią bawić się, niektórzy budują i mieszkają na wsi a rano wyprowadzają krowy. Dziadkowie noszą okulary.
(Michalina, 10 lat)

Więcej…

IMG 3475Nasi uczniowie z oddziału rehabilitacji zostali laureatami w XI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Historia świętego Mikołaja" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jadwigi i Romana Kobendzów w Sadowej. Laureatom składamy serdeczne gratulacje.

Więcej…

IMG 3454

Prace naszych uczniów przygotowane do wysłania na konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa z figur geometrycznych" zorganizowany przez Zespół Szkół w Rymanowie-Zdroju. Celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych z wykorzystaniem myślenia matematycznego.

Więcej…

20191204 115303-1Na zajęciach artystycznych uczniowie naszej szkoły, wykazując się kreatywnością i wrażliwością na potrzeby innych, "wyczarowali" wspaniałe prace plastyczne do dekoracji klasy oraz ozdoby i stroiki świąteczne na kiermasz bożonarodzeniowy.

 

Więcej…

Jesień w pracach naszych uczniów   

2019-10-06 11.46.25

           2019-10-10 16.59.39

Więcej…