Zespół Szkół Specjalnych

w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

20190911 140230

11 września korzystając z pięknej, słonecznej pogody wyruszyliśmy na spacer do lasu. Obserwowaliśmy florę i faunę Kampinoskiego Parku Narodowego i fotografowaliśmy "Ciekawe obiekty". Odwiedziliśmy Cmentarz Ewangelicki w Dziekanowie Leśnym.

Więcej…

DSC 0525

We wrześniu uczniowie ze szkolnego koła fotograficznego "PSTRYK" spotkali się w sali BRD z Panią Alicją Rogowską. Fotografowanie, jak stwierdziła p. Alicja , to nieodłączna część jej życia. Uczniowie mieli okazję obejrzeć przygotowaną przez gościa wystawę prac oraz skorzystać z tablicy multimedialnej, by podziwiać piękne zdjęcia wykonane przez Panią Alicję. Autorka zdjęć dzieliła się nie tylko swoim warsztatem, ale także zaraziła wszystkich uczestników spotkania pasją do fotografowania. Zachęcała uczniów, by łapali ulotne chwile w kadrze, dzięki czemu będę mogli ukazywać piękno świata i mieć pamiątkę na całe życie. Dziękujemy za spotkanie!

Więcej…

20190529 124907W szkole przyszpitalnej w Dziekanowie Leśnym od 3 lat działa kółko fotograficzne "Pstryk". Pod opieką nauczycieli uczniowie doskonalą umiejętności posługiwania się aparatem fotograficznym, szkolą z zakresu technik cyfrowej obróbki zdjęć , mają okazję obserwować piękno przyrody Kampinoskiego Parku Narodowego.
Doświadczenia zdobyte w ramach działalności kółka "Pstryk" pozwalają uczniom rozwijać swoją pasję. Ubiegłoroczny projekt "Cztery pory roku w przyrodzie i sztuce" cieszył się dużym zainteresowaniem, a ekspozycje zdjęć na szkolnych wystawach przyciągały wzrok wielu osób. W tym roku zapraszamy do śledzenia efektów naszej pracy na stronie internetowej szkoły: www.zspksd.edu.pl, w galerii zdjęć, w zakładce Kółko Fotograficzne.

Więcej…

dsc05161

Zdjęcia wykonane przez dzieci z oddziału rehabilitacji podczas spaceru.

 

 

 

 

 

Więcej…