Szanowni Państwo,
na podstawie rozporządzania MEN z 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie od 25 marca 2020 do 10 kwietnia 2020 roku Zespół Szkół Specjalnych w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy Dziekanowie Leśnym będzie pracował w zmienionych warunkach kształcenia, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Osoby zainteresowane kształceniem ONLINE prosimy o kontakt z naszą placówką.Dysponujemy ciekawymi materiałami dydaktycznymi, kontynuujemy podstawę programową ze szkół macierzystych.
Kontakt ze Szkołą Przyszpitalną
STRONA SZKOŁY: http://www.zspksd.edu.pl/

Informujemy, iż decyzją Starosty Warszawskiego Zachodniego z dnia 13 marca 2020 roku w okresie od 16.03.2020 do 25.03.2020 roku w Zespole Szkół Specjalnych w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym, ze względu na podjęcie działań profilaktycznych zmierzających do zminimalizowania szans na rozprzestrzenianie się koronawirusa, zostały zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Jesteśmy jednak dostępni online.

Jeśli masz ochotę wziąć udział w zajęciach internetowych - prosimy o kontakt na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Nasi nauczyciele skontaktują się z Tobą.