DSC 00146 grudnia naszych małych wychowanków odwiedził Święty Mikołaj. Składamy serdeczne podziękowania panu Michałowi Figatowi z Dziecięcej Akademii Artystycznej za zorganizowanie wspaniałej wspólnej zabawy.

Zdjęcia

IMG 844818.X.2017 z okazji światowego Dnia Godności w oddziale pediatrii I odbyły się warsztaty dla uczniów z klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych . Tematem tegorocznego warsztatu był "Hejtu nie promuję, hejt banuję, bo reaguję".
Celem przeprowadzonych warsztatów było zapoznanie dzieci i młodzieży ze zjawiskiem hejtu, jego przyczynami i konsekwencjami. Uświadomienie, co zrobić, kiedy zetkną się z hejtem. Jak również uwrażliwienie na godność własną i godność drugiego człowieka. Podczas zajęć nauczyciel podkreślał, że uczniowie mają prawo wyrażać własne zdanie, lecz w taki sposób, aby godność drugiej osoby pozostała nienaruszona, aby dbać cały czas o godność własną i innych.