Zespół Szkół Specjalnych

w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

IMG 3280Ks. Dziekanowi Dariuszowi Koskowi i wiernym z parafii Matki Bożej Królowej Rodzin w Dziekanowie Leśnym składamy serdeczne podziękowania za hojność i otwartość serca na potrzeby chorych dzieci, okazane podczas kiermaszu świątecznego, zorganizowanego przez pracowników szkoły przyszpitalnej w Dziekanowie Leśnym. Jesteśmy szczerze wzruszeni Państwa ofiarnością, pozwalającą wierzyć, że wciąż istnieją ludzie, którym nie jest obojętny los chorych dzieci. 

W imieniu uczniów i nauczycieli

Dyrektor Zespołu Szkół

Więcej…

podziekowanieW imieniu chorych dzieci przebywających w szpitalu, ich rodziców, nauczycieli szkoły przyszpitalnej i własnym, składamy na ręce Pana Adama Wnuka, serdeczne podziękowania firmie Kaufland Polska za podarowanie bonów, które przeznaczyliśmy na zakup słodyczy i prezentów dla naszych podopiecznych z okazji Dnia Dziecka. To bardzo cenne, że jesteście Państwo otwarci i wrażliwi na potrzeby chorych dzieci.
Niech nagrodą za to będzie ich uśmiech.

DSC08691Wszystkim nam pluszowy miś kojarzy się z przytulniem, ciepłem, bezpieczeństwem, często to do pluszowego uszka szepczemy o tym , co nam leży na sercu. Z okazji Dnia Pluszowego Misia wolontariusze z Fundacji Mam Marzenie obdarowali naszych podopiecznych pluszowymi maskotkami. Spotkanie uświetnił swoimi występami iluzjonista Kacper Kulik.

Więcej…

FullSizeRender 7

Składamy serdeczne Pani Małgorzacie Kwapień oraz uczniom z Koła Gospodyń i Gospodarzy Szkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomiankach za pamięć o chorych dzieciach ze Szkoły Przyszpitalnej w Dziekanowie Leśnym. Wolontariusze obdarowali naszych uczniów samodzielnie przygotowanymi prezentami, słodyczami i serdecznymi życzeniami.
To bardzo piękne gesty, pokazujące jak Państwa praca wychowawcza kształtuje w młodzieży empatię, chęć dzielenia się sobą, swoim czasem i talentami z innymi.

Więcej…

DSC04589-002

 

 

 6 grudnia 2012r. do naszych małych pacjentów przybył św. Mikołaj. Każde dziecko przebywające w szpitalu otrzymało wspaniały prezent oraz słodki poczęstunek.

Nasza uroczystość nie mogłaby się odbyć bez wsparcia wspaniałych sponsorów.

 

Dyrektor Zespołu Szkół składa serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu paczek i uroczystości Mikołajkowej:

 1. Ks. Tadeuszowi Bazylewiczowi oraz wiernym z Parafii Św. Mikołaja Bp. w Łomnej;

 2. Ojcu Tomaszowi Stachoniowi z Zakonu Kamilianów;

 3. Właścicielom firmy cukierniczej "3Topole" - M. i Z. Łuksza;

 4. Właścicielom firmy cukierniczej "Nugatex" - T. Nowak, Z. Szpindler;

 5. Właścicielom cukierni "Bon Bon" - W. i T. Dłutowscy;

 6. Nauczycielom z Zespołu Szkół.

 

Marianna Matusiak

Dyrektor Zespołu Szkół


Zdjęcia

W bieżącym roku szkolnym 2016/2017 w przygotowaniach do spotkania naszych małych podopiecznych z Mikołajem wzięło udział wiele wspaniałych osób z różnych instytucji.
Serdeczne podziękowania składamy:
 1. Proboszczowi Ks. Tadeuszowi Bazylewiczowi oraz Wiernym z Parafii Św. Mikołaja Bp. w Łomnej
 2. Ks. Tomaszowi Stachoniowi z Zakonu Kamilianów w Burakowie
 3. Michałowi Figat i Kamilowi Rutkowskiemu z Dziecięcej Akademii Artystycznej w Warszawie
 4. Pani Dyrektor Krystynie Gawrjołek, Panu Jackowi Owczarzowi, nauczycielom oraz wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. "Twórców Literatury Dziecięcej" nr 341 w Warszawie
 5. Fundacji Orange
 6. Dzieciom i ich rodzicom z Przedszkola Samorządowego w Dziekanowie Leśnym
 7. Nauczycielom i uczniom z Zespołu Szkół PSPO przy ulicy Wóycickiego 1/3 w Warszawie 
Relacje ze spotkań z Mikołajem w AKTUALNOŚCIACH
FullSizeRender 313.III.2017 Wolontariusze z Gimnzajum im. St. Maczka w Warszawie odwiedzili uczniów Szkoły Przyszpitalnej w Dziekanowie Leśnym w oddziałach Chorób Płuc i Rehabilitacji. Swoją wizytą sprawili wielką radość naszym małym podopiecznym. Dla niektórych z nich było to pierwsze spotkanie ze sztuką iluzji. Pokazy były ciekawe, a ich skutki nieprzewidywalne, budzące zachwyt odbiorców. Odwiedziny Wolontariuszy stały się okazją do nawiązania znajomości i rozmów. Była to ciekawa odmiana od rutyny dnia. Dziękujemy!

Więcej…

pietkaSkładamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, dzięki którym Zespół Szkół przy Klinicznym Szpitalu Dziecięcym otrzymał materiały i pomoce dydaktyczne z wydawnictwa "Piętka". 

LISTA SPONSORÓW

FullSizeRender 14Wizyta Mikołaja to dzień, na który z niecierpliwością oczekują dzieci. Mali pacjenci ze Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym również doczekali się tej chwili. 7 grudnia przybył do Nas Mikołaj !!!!! Z daleka było słychać dzwonki, gitarę, śpiew "elfów". Kolorowy orszak przemierzał szpitalne korytarze, wędrując po oddziałach. Dzieci były bardzo podekscytowane i radośnie przyjmowały Mikołaja, a on odwdzięczał się im obdarowując każde dziecko prezentem, uśmiechem oraz dobrym słowem. Tego dnia na oddziałach było wyjątkowo głośno, radośnie i kolorowo. Gorąco dziękujemy Pani Dyrektor Krystynie Gawrjołek, Panu Jackowi Owczarzowi, nauczycielom oraz wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. "Twórców Literatury Dziecięcej" nr 341 w Warszawie. Dzięki takim Ludziom zwykły, szpitalny dzień stał się magicznym.
Nauczyciele z Zespołu Szkół przy Szpitalu Dziecięcym 
w Dziekanowie Leśnym

Więcej…

FullSizeRender 9

Składamy serdeczne podziękowania Fundacji Orange za przygotwanie wspaniałego spotkania z Mikołajem!

Więcej…

wyspaFundacja Orange zainstalowała multimedialne stanowiska - Edukacyjne Wyspy Orange w dwóch oddziałach Szpitala Dziecięcięcego w Dziekanowie Leśnym.

Dzięki tym wspaniałym multimedialnym narzędziom edukacyjnym, mali pacjenci z oddziału alergologii i endokrynologii oraz z oddziału rehabilitacji, mogą zapomnieć o bólu i tęsknocie związanej z rozłąką z najbliższymi. 
W bezpieczny sposób korzystają z sieci i kontaktują się z najblizszymi przez komunikatory online.
Serdecznie dziękujemy!
fund orange